23 juni 2026

Fairybells Marianne design onder de parasol

 Hallo allemaal 

Allereerst bedankt voor al jullie leuke reacties op de kaart van zaterdag

Deze kaart had ik voor de vakantie al gemaakt. Is ook al verstuurd.

Heb een verjaardagskaart gemaakt met lief plaatje van een fairybells knipvel van Marianne design FB2508. De stans waar het plaatje op zit is gemaakt met CR1475. Het design papier komt uit verschillende blokjes van Maja design.  Bloemetjes gemaakt met LR0697. Kleine bloemetjes en blaadjes met een set van spellbinders.


Ben benieuwd wat jullie van deze kaart vinden.?

Ga meedoen bij het blog van https://heartsquestfantasy.blogspot.com/2026/06/hearts-quest-fantasy-challenge-53.html en https://papercraft-challenges.blogspot.com/2026/06/challenge-131-botanical-beauty.html , zonnige dagen. En https://crafterscafeblogchallenge.blogspot.com/2026/06/anything-goes-optional-blooms.html en https://aperfecttimetocraft.blogspot.com/2026/06/a-perfect-time-to-craft-open-challenge.html en https://girlzcreativefunartofscrap.blogspot.com/2026/05/challenge-22.html en https://carabbiemomentsofcraft.blogspot.com/2026/06/challenge-283-pastels-or-brights.html pastel. En https://lilpatchofcraftyfriends.blogspot.com/2026/06/280-june-21-patties-creations.html en 

 

Wij zijn zondag thuis gekomen na een mooie vakantie met ons busje . We hebben verschillende landen en plaatsen bezocht. Veel gefietst . Heerlijk zomers weer gehad. De laatste dagen zaten we in Luxemburg… daar was het erg warm 32 graden…  in de schaduw ging het gelukkig wel.  Vandaag heeft de wasmachine overuren gedraaid.   Bijna alles weer schoon. Morgen de rest.  Hier valt het gelukkig nog mee met de warmte. In de schaduw blijven. Heb weer zin om te freubelen…

Allemaal een fijne dag.

Groeten  Trijntje 

10 opmerkingen:

  1. Dat klinkt als een heerlijke vakantie, fijn dat jullie zo genoten hebben. En 32 graden, dat is ook echt warm, fijn dat het bij jou koeler is. Je kaartje is echt superleuk met het schattige plaatje.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. een prachtige kaart Trijntje..........gr karin

    BeantwoordenVerwijderen
  3. fijn dat je zo heb genoten van je vakantie, altijd fijn om dan weer thuis te zijn
    wat een mooi kaartje met de mooie mallen en mooie plaatje
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Fijn dat jullie genoten hebben van de vakantie.
    Het is een mooie kaart met een heel leuk plaatje.
    Groetjes, Caroline

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Klinkt heel lekker jullie weken met het busje!!! Geniet wat je genieten kan hoor Trijntje! Met dit weer is de was zo weg gewerkt, het droogt als een tierelier 😂
    Je kaartje is weer super.leuk!!!
    Fijne dagen en bereid je maar voor op de hitte, meer dan in Luxemburg, hihi
    Gister was het hier prima zomers weer!
    xx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Wat fijn dat jullie vakantie zo geslaagd is. Daar kun je nog lang van nagenieten.
    Je kaart is supermooi met dat lieve plaatje en mooie bloemetjes.
    lia xx

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Hey vakantieganger, wat fijn dat jullie zo genoten hebben, en weer goed zijn thuis gekomen. Hier is het ook al flink warm, en de komende dagen voorspellen ze 37 graden, niet echt om naar uit te kijken. Je kaart is prachtig met dit leuke plaatje, en de mooie kleuren. De bloemetjes maken het helemaal af! Fijne dag!
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Lekker erop uit geweest dus, klinkt goed jullie vakantie!
    ik zie op tegen de komende dagen, ik kan er heel slecht tegen. Zou een golfles hebben, die heb ik afgezegd.
    Je kaart is heel mooi en ook schattig, het plaatjes is mooi en de bloemetjes staan er super bij!

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Deze is ook weer erg schattig. Mooie bloemen op verwerkt.
    Je kunt lekker nagenieten van je vakantie, want van de week is het hier ook erg warm.

    Groetjes, Astrid.

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Supermooi kaartje, Trijntje.
    Fijn dat jullie zo hebben genoten van jullie trip met het busje. Het is hier idd warmer dan bij jullie, maar het is hier binnen heel goed te doen.....dus lekker knutselen.

    BeantwoordenVerwijderen

Leuk dat jullie een reactie achterlaten. Ik lees ze altijd met veel plezier. Groeten Trijntje