Hallo allemaal
Allereerst bedankt voor al jullie leuke reacties op de kaart van maandag
Heb nog wat kaarten in concepten staan… Deze twee labels ook.. voor eeen nieuwe woning gemaakt. Plaatjes komen komen van een knipvel van Yvonne creations. De labels zijn gemaakt met CR1551. Het design papier komt uit een blokje van CRAFTlab Friendz, better together. Zelf vind ik dit vrolijke papier wel erg leuk bij deze plaatjes . Het zijn erg kleine plaatjes… heb er een paar cirkeltjes onder geplakt en daarna op het die is gemaakt met LR0764.
Ben benieuwd wat jullie van deze labeltjes vinden?
Ga meedoen bij http://cardsgalorechallenges.blogspot.com/2026/03/march-2026-crafts-galore-encore.html En en https://craftycatzweeklychallenge.blogspot.com/2026/03/crafty-catz-709-anything-goes.html en https://aperfecttimetocraft.blogspot.com/2026/03/a-perfect-time-to-craft-open-challenge.html en https://avenue613.blogspot.com/2026/03/march-2026-anything-goes-w-optional.html en https://creativeinspirationchallenges.blogspot.com/2026/03/creative-inspiration-challenges-36.html en https://heartsquestshapedcardsandtags.blogspot.com/2026/03/hearts-quest-for-shaped-cards-and-tags.html en https://girlzandtheartofletters.blogspot.com/2026/03/challenge-22-de-letter-van-v-van.html V van verhuizen.. en
Had nog wat top plekjes .
Onderstaande kaart bij https://creationsinmostlypink.blogspot.com/2026/03/winner-and-top-3-for-challenge-90.html
En bij https://girlzcreativechristmaschallenge.blogspot.com/2026/03/168-groen-en-witte-kaart.html bij de uitdaging van vorige week met onderstaande kaart .
Kom later bij jullie langs … moet eerst naar de tandarts.
Allemaal een fijne dag.
Groeten Trijntje




wat een mooie labels met de leuke plaatje voor een nieuwe woning
BeantwoordenVerwijderengefeliciteerd met je toppers
groetjes Ellen
Wat een mooie labels in zachte kleuren! En je topplekjes zijn verdiend hoor!
BeantwoordenVerwijderenLia xx
Beide labels zijn heel mooi Trijntje. Proficiat met je toppers. Succes bij de tandarts.
BeantwoordenVerwijderenOh die zijn super in die zachte kleurtjes.
BeantwoordenVerwijderenEn gefeliciteerd met je toppers. Sterkte bij de tandarts. Hopelijk valt het mee.
Fijne dag!!
Groeten van Femminde
Schitterende labels en wat zijn het mooie plaatjes, gefeliciteerd met je toppers. Succes bij de tandarts.
BeantwoordenVerwijderenhele mooie labels en gefeliciteerd met je toppertjes Trijntje.........gr karin
BeantwoordenVerwijderenWordt helemaal blij van die mooie kleurtjes. Wat een leuke labels Trijntje... Proficiat met al je toppertjes en succes bij de tandarts!!!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Sigrid