Hallo allemaal.
Allereerst bedankt voor al jullie leuke reacties op de labelkaart van zaterdag
Een vrolijke felicitatie kaart gemaakt met een plaatje van knipvel VK9619. Vierkante mal LR0577 bloem LR0546,blaadjes LR0547 takjes CR1516. Gefeliciteerd gemaakt met LR0905. Het papier komt verschillende blokjes effen papier van Essentials. Heb de kleuren uit het plaatje terug laten komen. Heb er nog een paar enamel dots van Marianne design opgezet PL4532, over the rainbow. Zat te twijfelen maar vind het zelf toch een leuke afwerking.
Ben benieuwd wat jullie van deze kaart vinden.
Ga meedoen bij https://girlscreativesplashitwithcolor.blogspot.com/2026/02/challenge-15-oranje-enof-roos-orange.html en https://audsentimentschallengeblog.blogspot.com/2026/02/challenge-334-dies-andor-love.html en https://creativefingerschallengeblog.blogspot.com/2026/02/challenge-316.html en https://carabbiemomentsofcraft.blogspot.com/2026/02/challenge-279-feminine.html en https://classicdesignchallenge.blogspot.com/2026/02/classic-design-challenge-02-2026-febmar.html en https://alphabetchallengeblog.blogspot.com/2026/02/v-is-for-volume-dimension.html onder bloem foamtape voor meer volume en https://aperfecttimetocraft.blogspot.com/2026/02/a-perfect-time-to-craft-open-challenge.html en https://www.simplyellibelle.com/2026/02/garden-party-no-12-anything-in-or-from.html en https://beautifulblossomschallenge.blogspot.com/2026/02/beautiful-blossoms-challenge-anything.html en https://avenue613.blogspot.com/2026/02/february-2026-anything-goes-w-optional.html en https://pickthreechallenge.blogspot.com/2026/02/pick-3-challenge-2-febmar-2026.html , flowers, bright colors en embellishment. En bij
Allemaal een fijne dag
Groeten Trijntje

een mooi vrolijk kaartje Trijntje........gr karin
BeantwoordenVerwijderenZiet er weer keurig uit met alle mooie stansen Trijntje en ook je slimline label is erg leuk met de kikkers! De kou is hier ook verdreven en de zon schijnt.
BeantwoordenVerwijderenFijne vakantie verder,
xx Gerie
Wauw wat een mooi kaartje, de achtergrond snijmal is zo mooi daar komt het mooie plaatje goed bij uit.
BeantwoordenVerwijderenMooie kaart heb je gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenLeuke kleuren zo bij elkaar.
Groetjes van Hetty