04 oktober 2025

Kaart met slak

 Hallo allemaal 

Allereerst bedankt voor al jullie leuke reacties op de kerstkaart van afgelopen donderdag 

Vandaag  op dierendag heb ik een kaart  met een slak.  Het plaatje komt van het knipvel cute animals- by fairybells FB2502 van Marianne design. Heb voor het maken verschillende stukjes design papier ,van verschillende  merken gebruikt in verschillende kleurtjes die in het plaatje voorkomen. De mal LR0767 heb ik gestanst uit design papier.  Heb er gefeliciteerd op gezet met de mal LR0905. Voor de afwerking een paar kleine vlindertjes gemaakt met LR0261. Vind ze heel erg leuk. En nadat de kaart nog een paar dagen op de kast heeft gestaan…. er toch nog een klein toef je bloemetjes opgezet. Met de set van spellbinders . 

Bij het blog van https://asyoulikeitchallenge.blogspot.com/2025/10/favourite-square-or-not-and-why.html willen ze weten welke model kaart je het liefste maakt. Voor mij is dat gewoon vierkant.  Ik werk vaak met mallen  en die passen vaak het mooist op …


Ben benieuwd wat jullie van deze kaart vinden.?

Ga meedoen bij https://classicdesignchallenge.blogspot.com/2025/09/classic-design-challenge-09-2025-sepoct.html en https://lovetocraftchallengeblog.blogspot.com/2025/09/ltccb-88-anything-goes-ltccb-87-winner.html en https://aperfecttimetocraft.blogspot.com/2025/10/a-perfect-time-to-craft-open-challenge.html en https://alessandrasangels.blogspot.com/2025/09/aa-98-starting-15-september-2025-with.html en https://2craftycrittercrazies.blogspot.com/2025/10/critter-crazy-103-anything-goes-with.html en  https://girlzcreativefunartofscrap.blogspot.com/2025/09/challenge-14.html en  https://cutitupchallenges.blogspot.com/2025/10/cut-it-up-challenge-340-use-more-than.html heb veel Snijmallen gebruikt voor het maken van de kaart…en https://paperfundaychallenges.blogspot.com/2025/10/oct-2025-challenge-81-anything-goes.html  en  https://tuesdaytaggers.blogspot.com/2025/09/animals-real-or-imaginary.html  en  https://trimmiescraftchallenge.blogspot.com/2025/10/challenge-765-grandparents-anything-goes.html en  https://cardsgalorechallenges.blogspot.com/2025/10/october-2025-crafts-galore-encore.html en https://creativefingerschallengeblog.blogspot.com/2025/10/challenge-309.html en https://kraftychickschallenge.blogspot.com/2025/10/krafty-chicks-challenge-788-birthday.html

Bij het blog van http://2sistersontheblog.blogspot.com/2025/10/winnaar-challenge-99.html heeft onderstaande kaart een top plekje gekregen . Hoe leuk kan  dat weer zijn. 


Allemaal een fijn weekend.

Groeten Trijntje

8 opmerkingen:

  1. wat een mooi kaartje met het mooie papier en het leuke plaatje, ik maak ook het liefst vierkante of rechthoekige kaarten,
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Deze slak is wel veel leuker dan wat ik hier - zelfs op 4 hoog - weer zie verschijnen met al die regen 😂. Vierkant of rechthoek ook voor mij favoriet, liefst niet te veel gedoe!
    XxIrene

    BeantwoordenVerwijderen
  3. een mooi lief kaartje Trijntje.......gr karin

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Prachtig kaartje weer Trijntje!
    En weer een topper....ook een hele leuke....gefeliciteerd!
    Groetjes Diny

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Een prachtige kaart met dit slakken plaatje! Je hebt er heel mooi papier bij gevonden. Leuk dat kleine extra toefje. Fijn weekend!
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Te snel! Gefeliciteerd met je topper!

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Super leuk deze kaart met slak. Ook leuk om op te sturen als je net te laat bent met een verjaardag.
    Groetjes van Henriët

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Enig kaartje met deze leuke slak, Gefeliciteerd met je topper.

    BeantwoordenVerwijderen

Leuk dat jullie een reactie achterlaten. Ik lees ze altijd met veel plezier. Groeten Trijntje