Hallo allemaal.
Allereerst bedankt voor al jullie leuke reacties op de kerstkaart van donderdag
Deze labels zaten al een tijdje de concepten… Het werd nu tijd on ze te laten zien. Ze zijn beide al verstuurd, Heb de labels met CR1551 gemaakt met een grote madelief LR0748 erop. Heb al eerder een paar van dit soort labeltjes gemaakt. Zie hier. https://trijntjeskaarten.blogspot.com/2023/06/twee-labels-met-madelief.html . Nu met ander design papier . Krijg je weer een heel ander effect… Het geruite papier komt uit een blokje van Piatek, Fresh Lemonade. Eronder een stukje uit een A4 blok van Craft sensations. Gras met CR1355 en lieveheersbeestjes met LR0745. Kleine label met tekst CS1918.
Het blauwe designpapier komt uit een blokje van paper Heaven , a walk in the clouds. Daaronder hetzelfde papier als bij het label met ruitje.
Ben benieuwd wat jullie van deze labels vinden.? Zelf blij ik deze bloemen wel erg mooi vinden…
Ga meedoen bij https://alphabetchallengeblog.blogspot.com/2025/02/w-is-for-wings.html , vleugels.. en bij http://cutitupchallenges.blogspot.com/2025/02/cut-it-up-challenge-324-tie-it-up-use.html touwtjes, en https://creativefingerschallengeblog.blogspot.com/2025/02/challenge-295.html en https://girlzrebelchallenge.blogspot.com/2025/02/challenge-37-alles-mag-met-kant-lint.html touwtjes en https://creativefingerschallengeblog.blogspot.com/2025/02/challenge-295.html en https://aperfecttimetocraft.blogspot.com/2025/03/a-perfect-time-to-craft-open-challenge.html en https://carlinskaartenparadijs.blogspot.com/2025/03/challenge-80-maart.html en http://daringcardmakers.blogspot.com/2025/02/bring-me-flowers.html en https://beautifulblossomschallenge.blogspot.com/2025/02/beautiful-blossoms-challenge-anything.html
Had nog een paar toppertjes . Altijd zo leuk ..
Bij het blog van https://hobbyvisiondt.blogspot.com/2025/02/uitslag-challenge-146.html is onderstaande kaart winnaar geworden
Allemaal een goed weekend.
Groeten Trijntje
Het zijn ook echte toppers!! Gefeliciteerd. Je tags zijn ook weer zo mooi en leuk geworden.
BeantwoordenVerwijderenmooie tags en gefeliciteerd met je toppertjes Trijntje.......gr karin
BeantwoordenVerwijderenDie bloem blijft ook hartstikke leuk Trijntje, we hebben zoveel stansen en er komen steeds maar nieuwe uit en dan beland het op de achtergrond. Ik ga hem ook weer eens pakken!
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je winners!
Fijn weekend,
xx Gerie
Lekkere frisse tagkaarten in lentes/zomer sfeer. Proficiat met je winnaars en topper kaarten... Zeer terecht!!!
BeantwoordenVerwijderenFijn weekend. Groetjes, Sigrid
twee superleuke voorjaars labeltjes. Mooi geworden.
BeantwoordenVerwijderengefeliciteerd met je toppertjes.
groetjes Alma
Gave labels !!!!!
BeantwoordenVerwijderenEn top je blauwe toppers !!!!!
Wat een heerlijke lente labels Trijntje! Die grote bloem blijft ook leuk. Gefeliciteerd met je toppers, ze vallen echt in de smaak. Fijn weekend!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Mooie labels met die prachtige bloemen erop.
BeantwoordenVerwijderenBedankt voor je deelname aan de challenge bij Carlin's Kaartenparadijs en proficiat met je topplaatsjes.
Groetjes,
Karin
Mooie labelkaarten Trijntje.
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je toppertjes.
Groetjes Elle-Jeanne
Je labels zijn echte voorjaarskaarten, erg mooi.
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je toppertjes.
groetjes van Ank
Prachtige labelkaartjes. Zowel het label als de bloem blijven mooi!
BeantwoordenVerwijderenProficiat met je toppers.
wat een mooie labels met de mooie margriet en de lieveheersbeestjes
BeantwoordenVerwijderengefeliciteerd met je toppertjes
groetjes Ellen
Wat wat tof gedaan.
BeantwoordenVerwijderenCrea lieve Groetjes Claudia ❤️🦋❤️
Mijn FB pagina: Claudia's Kaartjes and more
Blog:Claudia's Kaartjes
Challenge blogs:
Girlz Creative Christmas (XMAS) 🎄
Girlz makes Guyz Cards (GMGC)🚗
Girlz creative crafts (GCC) 🌸
Creative sketchy girls (CSG) ❤️
Girlz Rebel Challenge (GRC) 🎈
Girlz Creative Fun Art of Scrap (GCFAOS) 🦋
2 hele mooie labelkaartjes met leuke bloem.
BeantwoordenVerwijderenKnap gemaakt.
Bedankt dat je hiermee deelneemt aan onze lopende challenge "BLOEMEN" bij Carlin's kaartenparadijs.
Succes !
Groetjes,
Carla
Leuke lente labels , gefeliciteerd met je toppers.
BeantwoordenVerwijderenHet zijn hele mooie labels met deze grote madelief, bij mij zit deze stans nog steeds in de verpakking,
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Ansx
Leuke voorjaar labels met de grote bloem en de lieveheerbeestjes. Knap gedaan.
BeantwoordenVerwijderenWat zijn ze leuk Trijntje en zo schattig die mini labeltjes aan de bloemenstengel. Gefeliciteerd met je toppertje.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Supermooie labelkaarten in voorjaarskleuren. Leuk met de lieveheersbeestjes en de mini-labeltjes aan de stengels.
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je winnende kaart en je topper.
Ze zijn allebei heel leuk! De tag is een leuke vorm en de details die je gebruikt hebt zijn ook zo leuk!
BeantwoordenVerwijderenEn van harte met je toppers! Die blauwe doen het goed he?
You've created some very cute tags, the cpmbination of daisies and ladybugs is perfect for spring. I like how you combined your motif with fresh colours in the background. And I remember your tags from the last time you participated in your challenge! Thanks for joining the Alphabet challenge.
BeantwoordenVerwijderenHugs, Veronika
Mooie labels met de grote madelief. Leuk met de lieveheersbeestjes erbij.
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je toppers.
Groetjes van Henriët
Twee mooi labels met bloem en lieveheersbeestje. Inderdaad door het design papier weer anders dan die van 2023. Gefeliciteerd met je topper en eervolle vermelding.
BeantwoordenVerwijderenTwee heel mooie labels heb je gemaakt met de mooie madelief. Van harte met je toppers.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Joke
Heel leuke labels, helemaal voorjaar!
BeantwoordenVerwijderengroetjes, Ellen
Beautiful tags, love the daisy die!
BeantwoordenVerwijderenThank you for joining us at Cut it Up for our Tie it Up challenge.
pretty daisy tag. thanks for sharing over at Alphabet challenge
BeantwoordenVerwijderenThe die cuts are so pretty and fresh, perfect for Spring. Thanks for inspiring us with your creativity at The Beautiful Blossoms Challenge; we hope you'll share again soon.
BeantwoordenVerwijderenDonna xx
Beautiful Blossoms Challenge
Paper Funday Challenges
Inspiration Station Challenge
I LOVE your giant daisy - what a wonderful card.
BeantwoordenVerwijderenThanks for joining in with The Daring Cardmakers this time!
Gorgeous! Thank you for sharing at Beautiful Blossoms.
BeantwoordenVerwijderen