Hallo allemaal
Allereerst bedankt voor al jullie leuke reacties op de kaart van gisteren
Dit label heb ik gemaakt voor de geboorte van kleindochter van Hetty. Heb het labeltje gemaakt met heb ik een label gemaakt met CR1551. Het designpapier was nog een restje. Het plaatje komt van knipvel Eline’s baby, AK0085. Dit is ook zo’n schattig vel met plaatjes…De bloem en blaadjes gemaakt met de set van spellbinders. Heb om het wat meisjesachtig te maken een bloem in perzik kleur gemaakt en het gestipte papier ook op die kleur geplakt.
Ga meedoen bij https://lovetocraftchallengeblog.blogspot.com/2025/03/ltccb-85-anything-goes-ltccb-84-winner.html en https://cardsgalorechallenges.blogspot.com/2025/03/march-2025-crafts-galore-encore.html en https://craftingacutabove.blogspot.com/2025/03/march-anything-goes.html en https://aperfecttimetocraft.blogspot.com/2025/03/a-perfect-time-to-craft-open-challenge.html en https://girlzcreativefunartofscrap.blogspot.com/2025/02/challenge-7.html en http://craftrocketchallenges.blogspot.com/2025/03/challenge-123-for-girls.html en https://alessandrasangels.blogspot.com/2025/02/allys-angels-91-anything-goes-challenge.html en https://creativefingerschallengeblog.blogspot.com/2025/03/challenge-296.html
Bij het blog van https://farmquestcountrychrismaschallenges.blogspot.com/2025/03/fqcccb-18-on-7-march-2025-with-anything.html heeft onderstaande kaart een top plekje gekregen voor winters tafereel
Allemaal een goed weekend
Groeten Trijntje
wat een mooi label met het schattige baby'tje in haar badje erop en de leuke details
BeantwoordenVerwijderengefeliciteerd met je toppertje
groetjes Ellen
Ach....wat een super schattig kaartje Trijntje!
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je topper!
Groetjes Diny
Wat een superlief label heb je gemaakt voor oma Hetty, zo lief dat baby'tje in bad. en gefeliciteerd met je topper.
BeantwoordenVerwijdereneen mooie lieve label heb je gemaakt Trijntje, en gefeliciteerd met je toppertje.......gr karin
BeantwoordenVerwijderenSuper schattige label! Groetjes Ela
BeantwoordenVerwijderenEn gefeliciteerd met je toppertje!
VerwijderenEen superleuk label met dit babyplaatje en de mooie bloementoef! Gefeliciteerd! Jij blijft maar toppers verzamelen!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Erg leuk die bloem op je mooie labelkaart...
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Sigrid
Echt super cute dit label…mooi gedaan hoor in deze mooie kleurtjes!
BeantwoordenVerwijderenOok gefeliciteerd met je prachtige toppertje, dik verdient hoor!
Groetjes Ellen
Bij mij gaf je een reactie thanks en ik begreep dat het voor jou een jongen of meisje wordt maar heb erbij vermeld dat Max een broertje krijgt 😉
VerwijderenWat een lief en mooi kaartje heb je gemaakt voor Hetty en haar man, gefeliciteerd met je topper.
BeantwoordenVerwijderenLeuke babykaart Trijnt.
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je topper.
Groetjes Elle-Jeanne
Superschattig babylabel heb je gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenProficiat met je topper.
Schattig kaartje!
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je toppertje
Groetjes Caroline
Een heel schattige labelkaart.
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je topper.
Wat een lieverd van een kaartje, alles ast zo goed ook bij elkaar. Groetjes,Nelleke
BeantwoordenVerwijderenSuch an adorable tag! That sweet baby image is so cute. Beautiful die cut flowers and great colors. Thanks for sharing at A Cut Above's March Challenge.
BeantwoordenVerwijderenVicki - ACA Owner
Zo'n lief kaartje dat we van je mochten ontvangen.
BeantwoordenVerwijderenDank je wel.
Groetjes van Hetty
Een superschattig labelkaartje voor oma Hetty!
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je terecht winnende toppertje.
Een fijne zondag xx
Wat een schatje, heel mooi.
BeantwoordenVerwijderenHeel schattig label heb je gemaakt. En natuurlijk gefeliciteerd met je toppertje.
BeantwoordenVerwijderengroetjes, Ellen
Wat een schattig kaartje in de vorm van een label. Helemaal leuk!!
BeantwoordenVerwijderenLia xx